10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rok Samorządu Terytorialnego w przedszkolach i szkołach

Miło nam poinformować, iż w odpowiedzi na apel Prezydenta Miasta Przemyśla przedszkola i szkoły podstawowe prowadzone przez miasto Przemyśl włączyły się do obchodów Roku Samorządu Terytorialnego.
W ramach zgłoszonych propozycji znalazły się m.in. zwiedzanie Urzędu Miejskiego i spokania z pracownikami, spotkania z radnymi Rady Miejskiej w Przemyślu, zajęcia przybliżające ideę samorządności i zasad funkcjonowania JST, quizy i konkursy wiedzy o samorządzie terytorialnym, konkursy plastyczne, wykonanie gazetki tematycznej, projekcje filmów, zajęcia warsztatowe wg scenariusza zajęć o samorządzie terytorialnym, wystawy prac.

W tym miejscu będziemy prezentować Państwu zarówno nagrodzone prace i wyniki konkursów oraz inne inicjatywy związane z obchodami Roku Samorządu.

 

Spotkanie z radnym w Szkole Podstawowej Nr 5

25-lecie Samorządów Terytorialnych w Szkole Podstawowej Nr 11


Obchody w Szkole Podstawowej Nr 6


Obchody w Przedszkolu Nr 16

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl