-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do świętowania 25-lecia Samorządności w Przemyślu

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Miasta Przemyśla do wspólnego świętowania 25. rocznicy wyborów samorządowych.
W dniu 29 maja o godz. 11.00 w siedzibie Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej nastąpi otwarcie wystawy "25 rocznica wyborów samorządowych 1990 w Ziemi Przemyskiej", a po niej panel samorządowy. Następnie o godz. 17.00 na Zamku Kazimierzowskim rozpocznie się uroczysta sesja Rady Miejskiej z udziałem radnych wszystkich kadencji.

Z kolei 31 maja o godz. 10.00 zapraszamy do udziału we Mszy Św. w Bazylice Archikatedralnej w intencji samorządowców. Po niej zostaną złożone wiązanki na grobach zmarłych samorządowców.


Natomiast o godz. 15.00 zapraszamy do udziału w IV Pikniku Organizacji Pozarządowych, który poprzedzi Parada Samorządowa - barwny korowód przejdzie ulicami Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską. Po powrocie rozpocznie się piknik, w trakcie którego liczne stowarzyszenia i fundacje zaprezentują swoją działaność. W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich Państwa do wspólnego świętowania.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl