18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezentacja nowych współpracowników.

19 maja br. Prezydent Miasta zaprezentował na konferencji prasowej dwóch nowych współpracowników - Dyrektora Przemyskiej Biblioteki Publicznej Macieja Waltosia i Damiana Jamroza doradzającego w sprawach rozwoju gospodarczego Miasta. To realizacja kolejnego etapu reorganizacji w Urzędzie Miejskim oraz podległych Prezydentowi jednostkach. W konferencji wziął udział także Zastępca Prezydenta Janusz Hamryszczak.

Obaj nowi współpracownicy zaprezentowali swoje wstępne pomysły na poprawę funkcjonowania jednostek, z którymi są związani. Dyrektor biblioteki wspomniał o potrzebie promocji czytelnictwa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, organizacji imprez wykraczających poza główną funkcję Biblioteki, jaką jest udostępnianie księgozbioru, a także o lepszym wykorzystaniu unikalnego miejsca jakim jest nowa siedziba.

Damian Jamroz jest Przemyślaninem, absolwentem angielskiego Uniwersytetu Cambridge, specjalizując się w inżynierii lotniczo - nuklearnej. W rodzinnym mieście chciałby pomóc w organizacji inkubatora przedsiębiorczości, rozmowach w z potencjalnymi inwestorami i przygotowaniu nowej oferty dla nich, stawiając przy tym na innowacyjność.

Prezydent prezentując obie osoby, podkreślił, że jest to realizacja zapowiedzianej zmiany w sposobie zarządzania i stwarzanie możliwości do realizowania pomysłów, młodych i twórczych ludzi.

konferencja_prasowa_nowi.jpeg

konferencja_prasowa_nowi_2.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 19-05-2015 15:43
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 19-05-2015 19:33