2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poszukiwane instytucje zainteresowane przyjęciem na staż zawodowy uczestników szkolenia pracownik ogólnobudowlany

Informujemy, iż Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA realizując projekt pt: „AKCJA! - AKTYWIZACJA I PRACA” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poszukuje miejsc odbywania stażu zawodowego dla Uczestników Projektu, którzy ukończyli szkolenie: Pracownik Ogólnobudowlany. Staż trwa 4 m-ce.

Planowany termin rozpoczęcia stażu to 15.05.2015 r. (możliwość przesunięcia terminu). Staż nie musi się kończyć zatrudnieniem. Jedyny koszt jaki ponosi instytucja przyjmująca na staż to szkolenie BHP. Koszt badań lekarskich i wypłaty miesięcznego wynagrodzenia ponosi Organizator.
W razie chęci przyjęcia na staż lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (17) 862 39 76. Osoby do kontaktu: Ewelina Wrona lub Izabela Koryto.

Źródło: www.parr.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl