0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POTRZEBUJEMY KIEROWCÓW ROWERÓW DWUOSOBOWYCH

 

OGŁOSZENIE
POTRZEBUJEMY KIEROWCÓW ROWERÓW DWUOSOBOWYCH

 

Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” prowadzi szkolenia i treningi z osobami niewidomymi i słabowidzącymi w kolarstwie tandemowym (rowery dwuosobowe szosowe, sportowe). Do kierowania rowerem niezbędny jest udział wolontariusza - osoby dobrze widzącej. Kolarstwo tandemowe to dyscyplina sportu paraolimpijska stwarzająca duże możliwości realizacji swoich aspiracji sportowych. Jazda na rowerze to wspaniały wypoczynek, rekreacja oraz możliwość poznania walorów turystycznych kraju i zagranicy.

Spotkanie organizacyjne połączone ze szkoleniem i treningiem odbędzie się w dniu 9 maja 2015r. o godzinie 14.00 w Ośrodku Rehabilitacji Niewidomych Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” w Przemyślu ulica Mickiewicza 20.

Daty kolejnych treningów zostaną ustalone na spotkaniu.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału telefonicznie do Stanisława Sęk
tel. 605 442 715 lub bezpośrednio w Ośrodku Rehabilitacji Społecznej Klubu. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl