Poszukiwani wolontariusze do kolarstwa tandemowego

Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” prowadzi szkolenia i treningi z osobami niewidomymi i słabowidzącymi w kolarstwie tandemowym (rowery dwuosobowe szosowe, sportowe). Do kierowania rowerem niezbędny jest udział wolontariusza - osoby dobrze widzącej. Kolarstwo tandemowe to dyscyplina sportu paraolimpijska stwarzająca duże możliwości realizacji swoich aspiracji sportowych. Jazda na rowerze to wspaniały wypoczynek, rekreacja oraz możliwość poznania walorów turystycznych kraju i zagranicy.

Spotkanie organizacyjne  połączone ze szkoleniem i treningiem odbędzie się w dniu 9 maja 2015 r. o godzinie 14.00 w Ośrodku Rehabilitacji Niewidomych Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” w Przemyślu, ul. Mickiewicza 20.

Daty kolejnych treningów zostaną ustalone na spotkaniu. Prosimy o zgłoszenie swojego udziału telefonicznie do Stanisława Sęk tel. 605 442 715 lub bezpośrednio w Ośrodku Rehabilitacji Społecznej Klubu. 


Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie" w Przemyślu.

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 07-05-2015 08:08 Modyfikował(a): Robert Gawlik Data modyfikacji: 07-05-2015 08:23

Na skróty