7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkoła Podstawowa nr 4 otrzymała certyfikat WIARYGODNEJ SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu została uznana za placówkę godną zaufania, uzyskując certyfikat „Wiarygodna Szkoła”.

Certyfikat wiarygodna szkoła.jpeg

Otrzymanie tego prestiżowego tytułu było możliwe dzięki pozytywnie zakończonemu procesowi weryfikacji, przeprowadzonemu przez Kapitułę Programu w oparciu o przewidziane Regulaminem procedury. Jest to duże wyróżnienie, gdyż świadczy o wysokim poziomie nauczania,  wychowania i dbałości o bezpieczeństwo uczniów. Certyfikat Wiarygodności jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Program Wiarygodna Szkoła obejmuje swym zasięgiem cały kraj. Głównym celem Programu jest wskazanie i wyróżnienie tych szkół podstawowych, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają dobre wyniki z egzaminów zewnętrznych. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica. Tym samym zostaje potwierdzone, że szkoła jest zarządzana skutecznie i na wysokim poziomie.

Dzięki certyfikatowi „Wiarygodna Szkoła”, Szkoła Podstawowa nr 4 - uczestnik Programu - wzmacnia swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl