10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Derby Artystyczne 2015

Centrum Art- Plus w Krakowie w związku z organizacją II edycji międzyregionalnego programu pt. „Derby Artystyczne 2015-Śląsk& Małopolska i województwa ościenne” zachęca artystów z województwa małopolskiego, śląskiego, opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego do zgłaszania  swojego udziału.

Celem programu „Derby Artystyczne” realizowanego w ramach projektu „Integracja Sztuki” jest integracja środowisk kulturotwórczych i artystycznych oraz prezentacja dorobku artystów z wyżej wymienionych województw.

Tematy przewodnie programu wystaw malarstwa i grafiki to: „Kobieta oczami artysty”& „Barwy rzeczywistości”- i w tych tematach artyści malarze i graficy mogą zgłaszać prace na wystawy.

Termin zgłoszenia propozycji prac do Programu "Derby Artystyczne' 2015" mija 30 maja 2015 roku.               

Dokładne informacje organizacyjne i druki do zgłoszeń, znajdują się na stronie informacyjnej programu: www.art-plus.info/derby.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl