10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Służba Celna uświadamia młodzieży zagrożenia związane z uzależnieniem od hazardu

12 stycznia br. w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyła się prelekcja Służby Celnej w ramach kampanii "Nie daj się uzależnić od hazardu". Celem spotkania było uświadomienie młodzieży zagrożeń związanych z uzależnieniem od hazardu. W prelekcji wzięli udział eksperci Służby Celnej oraz Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu podinsp. celny Waldemar Chaba.

Gry na automatach oraz gry on-line porównywane są do najcięższych uzależnień od narkotyków. Dostrzegając problem oraz widząc potrzebę przeciwdziałania uzależnieniom od hazardu, Służba Celna nie tylko zwalcza nielegalny hazard ale także prowadzi działania profilaktyczne. Stąd m.in. spotkania z młodzieżą w ramach trwającej od grudnia 2014 r.  kampanii "Nie daj się uzależnić od hazardu".  Celem akcji jest uświadomienie społeczeństwu, zwłaszcza młodzieży, zagrożeń jakie niesie ze sobą uzależnienie od hazardu. 

Więcej informacji tutaj

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl