8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Weź udział w majówce z Twierdzą Przemyśl 8 i 9 maja

Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ramach której w dniach od 8 do 9 maja br. zostaną udostępnione wybrane  obiekty objęte projektem pn „Zagospodarowanie zespołu zabytkowego Twierdzy Przemyśl w celu udostępnienia dla turystyki kulturowej, etap I” współfinansowanym ze środków  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2017-2013.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Akcja daje możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie można wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

Poniżej przedstawiamy program Majówki w Twierdzy Przemyśl oraz link do strony promującej akcję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji i zapoznania się z realizowanym przez nas projektem. 

PDFPobierz Program Majówki z Twierdzą Przemyśl 8 i 9 maja 2015 roku.
 

http://dniotwarte.eu/atrakcje/majowka-w-twierdzy-przemysl/

plakat_DO.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl