2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na PrzeJuwenalia do Przemyśla

Zapraszamy na PrzeJuwenalia do Przemyśla

W nowej odświeżonej formule w dniach 22 i 23 maja br. na parkingu przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego (ul. Sanocka) odbędzie się przemyskie święto studentów pod hasłem „PrzeJuwenalia”. Zapowiada się dwa dni doskonałej zabawy, występów artystycznych i innych atrakcji dla studentów i mieszkańców Przemyśla. Już dziś w imieniu organizatorów Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

W pierwszym dniu, 22 maja br. na scenie „PrzeJuwenaliów” usłyszymy zespoły z gatunku Hip-Hop oraz Rock, gwiazdą wieczoru będzie raper VNM! Drugiego dnia na studentów oraz mieszkańców Przemyśla czeka strefa sportu oraz niesamowita dawka dobrej muzyki. Gwiazdą Juwenaliów będzie zespół Red Lips!
Nie zabraknie także wielu innych artystów z różnych gatunków muzycznych między innymi: Ki Vi, W Stronę Zmian, Przemyski Desant, Bobek BZR , EROES, Beny B, Kids of the Spirit, 5KM, Cztery Kilo Obywatela, Bomba Kaloryczna.
 

Bieżące informacje publikowane są w serwisie społecznościowym: facebooku: 

https://www.facebook.com/przejuwenalia

Chęć udziału w wydarzeniu możecie zadeklarować również poprzez facebooka: 

https://www.facebook.com/events/886727848060723/

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl