6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyślanka wicemistrzynią w Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego

Na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu, które odbyły się w dniach 18-19 kwietnia br. uczennica III klasy z Przemyśla Katarzyna Kiełczewska zajęła zaszczytne II miejsce w konkurencji indywidualnej – plecionki i warkocze na długich włosach. Nauczycielem zawodu laureatki jest Pani Jadwiga Kalinowska z Przemyśla – długoletni mistrz w zawodzie fryzjer, członek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Przemyślu. Jury Mistrzostw  bardzo pochlebnie wyraziło się o fachowości mistrza szkolącego.

Tak wysokie wyróżnienie trudu i umiejętności nauczyciela i ucznia na międzynarodowym forum jest zaszczytem dla naszego Cechu i naszego Miasta.


Janusz Bator

Cechmistrz Cechu Rzemiosł Różnych w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl