7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezes Fundacji Lubomirskich z wizytą w Przemyślu

Dzisiaj, 21 kwietnia br., w Urzędzie Miejskim w Przemyślu z wizytą przebywał Prezes Fundacji Książąt Lubomirskich Jan Lubomirski – Lanckoroński. Było to kolejne spotkanie na Podkarpaciu, na którym prezentowana była działalność Fundacji i idea fundowania stypendiów uzdolnionej młodzieży z naszych terenów.

Książę Jan Lubomirski – Lanckoroński spotkał się z Prezydentem Miasta Przemyśla Robertem Chomą, a następnie z połączonym gremium rad: Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta. Fundacja szczególnie wspiera i angażuje się w przedsięwzięcia związane z historią rodzinnych miejscowości oraz inicjatywami młodzieżowymi – jedną z nich jest fundowanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionej młodzieży na kresach wschodnich, nie tylko naukowo, ale i artystycznie. Chęć podobnej działalności w regionach położonych na terenie wschodniej Polski wyraził Prezes Fundacji w trakcie dzisiejszego spotkania, podkreślając, że liczy na życzliwe wsparcie i pomoc w tym dziele Prezydenta Miasta Przemyśla.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl