9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbędzie się konferencja gospodarcza „Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce”

puig_maxi.png
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza ma przyjemność poinformować, iż wraz z Międzynarodowym Centrum Prawniczym EUCON przystępuje do organizacji wydarzenia gospodarczego zaplanowanego na maj 2015 r. pod hasłem: „Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce” połączonego z prezentacją projektów ukraińskich opracowanych przez ukraińskich przedsiębiorców planujących nowe działania gospodarcze w Polsce. Wydarzenie stanowi kontynuację wcześniejszej inicjatywy PUIG, jaką był Dzień Polskiego Biznesu w Ukrainie, który odbył się 6 grudnia 2014 r. w Kijowie.

„Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce” zostanie poświęcony możliwościom prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania bezpośredniego przez polskie podmioty w Ukrainie, a prezentacja ukraińskich projektów inwestycyjnych stanowi konkretną ofertę, której realizacja może mieć miejsce, np. w specjalnych strefach ekonomicznych w Polsce. Wśród zaproszonych gości spodziewani są przedstawiciele władz centralnych Polski i Ukrainy, w tym Ministerstw Gospodarki i Finansów obu krajów, korpus dyplomatyczny, eksperci instytucji z zakresu podatków, polityki celnej, przepisów prawa handlowego i przedstawiciele środowiska biznesu.

Spodziewamy się również reprezentantów urzędów miast: Kijowa, Odessy, Charkowa i Dniepropetrowska. Wyżej wymienione wydarzenie będzie miało miejsce 14-15 maja 2015 r. w Gmachu Ministerstwa Gospodarki RP Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie www.pol-ukr.com. (http://www.pol-ukr.com/zaproszenie-na-dzien-ukrainskiego-biznesu-wpolsce/)

Uprzejmie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja 2015 r. do godz. 16.oo. Serdecznie zapraszamy do udziału! W razie dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.

Andrzej Drozd Wiceprezes PUIG 796-093-863 andrzej.drozd@pol-ukr.com


PDFZaproszenie na Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce
PDFPobierz Program wydarzenia "Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce"

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 17-04-2015 11:49
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 17-04-2015 11:51