6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Remont w przemyskiej ciepłowni

Od początku kwietnia b.r. w ciepłowni Zasanie prowadzone są prace remontowe jednej z jednostek wytwórczych - kotła K3 typu WR-25, obejmujące m.in. wymianę łożysk, wału, uszczelniaczy, koników oraz łusek na obu stronach kotła. Prace remontowe planujemy zakończyć do połowy maja b.r. Prowadzenie wspomnianych prac remontowych nie będzie miało wpływu na utrzymanie podczas ich trwania ciągłości i niezawodności dostaw ciepła do Odbiorców.

Po ich zakończeniu wzrośnie natomiast niezawodność pracy układu wytwarzania ciepła a więc znacznie zostanie obniżone ryzyko wystąpienia awarii i ewentualnych przerw w dostawie ciepła w trakcie sezonu grzewczego 2015/2016.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl