16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielkanocne spotkanie seniorów kupców i handlowców

30 marca 2015 r. na terenie Domku Ogrodnika odbyło się pierwsze Spotkanie Wielkanocne Kupca-Handlowca-Seniora. W imieniu organizatorów zaproszonych gości przywitali prezes Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej Ryszard Miłoszewski oraz dyrektor Centrum Edukacyjnego BAZA Wiesława Januszczak.

W spotkaniu uczestniczyli: Ks. Prałat Stanisław Krzywiński, duchowy opiekun PKK, Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla Janusz Hamryszczak, przewodniczący Rady Miejskiej Władysław  Bukowski, ostatni dyrektor Prywatnego Zrzeszenia Handlu i Usług Janusz Szabaga oraz handlowcy i przedsiębiorcy –  niektórzy już na zasłużonej emeryturze.

Obok wielu ciepłych słów i życzeń spotkanie uświetniły występy dzieci i młodzież z przedszkola KRAINA ODKRYWCÓW i Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu.

Jak to zwykle bywa, przy świątecznym stole nie mogło zabraknąć wspomnień z wielu lat trudnej pracy w zawodzie.

Na zakończenie wszyscy zaproszeni zostali obdarowani drobnymi prezentami.

Organizatorzy deklarują, że takie spotkania będą odbywać się co roku, aby seniorzy kupiectwa i handlu nie czuli się zapomniani.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl