13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwszy mityng Biegowego Grand Prix Przemyśla

W sobotę, 11 kwietnia br., na przemyskiej Juwenii rozpoczęliśmy Biegowe Grand Prix Przemyśla. Pogoda dopisała, toteż atmosfera zawodów była iście weekendowa. Niemniej ścigano się na poważnie, a chwilami nawet bardzo poważnie, o czym świadczą wyniki i rezultaty najlepszych zawodników.

 

 

Rozpoczęli najmłodsi w biegu na 400 m. Następnie do boju na dystansie 4 x 400 m stanęły dwie sztafety żeńskie. Kolejnym dystansem był 1000 m, który pokonywany był w trzech odrębnych biegach wg poziomu zawodników. Na końcu odbył się bieg na dystansie 3000 m.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji BGP. Szczególnie zaś dziękujemy Panu Robertowi Rybak, Dyrektorowi Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych za udostępnienie stadionu i udostępnienie potrzebnego sprzętu. Na ręce Pana Marcina Tuleja składam serdeczne dzięki dla składu sędziowskiego. Gdyby nie pomoc Pana Krzysztofa Tuleja, Mateusza Gorzelnika, Roberta Szkółki, Barbary Jałocha, z pewnością nie udało by się nam tego tak sprawnie zorganizować.

Dziękujemy za uczestnictwo i wspaniałą atmosferę! Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich, których dziś zabrakło na bieżni, bydołączyli do zawodów. Kolejny mityng odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2015. Serdecznie zapraszamy!


WYNIKI BIEGOWEGO GRAND PRIX PRZEMYŚLA

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 13-04-2015 17:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-04-2015 17:33