18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmień bojler na kaloryfer - Ciepła Strona Życia

730x315_FB.png

W zimie rozgrzewa kaloryfer na ścianie, a w kwietniu powoli zaczyna się sezon na kaloryfer na brzuchu. Nasze przedsiębiorstwo wraz z Ciepłem Systemowym zapraszają do wspólnej rozgrzewki i w ramach akcji "ZMIEŃ BOJLER NA KALORYFER" do zadbania o kaloryfery, ale nie te w mieszkaniach. 

Ponieważ dwie poprzednie edycje akcji skierowane były do panów, w tym roku do podjęcia wyzwania zapraszamy panie.

Na kanale YouTube "Ciepła Strona Życia" pojawią się zestawy ćwiczeń, skierowane do kobiet. Panie potrzebują innego rodzaju ćwiczeń mięśni brzucha niż panowie, dlatego też specjalnie dla nich został przygotowany trening „smukły brzuch” oraz popularny zestaw ćwiczeń „ABS”. 
Całość dopełni trening przygotowany z myślą o świeżo upieczonych mamach, które po okresie ciąży chcą wrócić do formy. W ćwiczeniach pomagać będzie trenerka personalna Magdalena Prieditis, która sama jest mamą i wie, w jaki sposób można osiągnąć zadowalający efekt. 

Na profilu „Ciepłej Strony Życia” na portalu Facebook będziemy zachęcać i motywować do ćwiczeń. Wiemy, że najtrudniej jest zacząć. Niełatwo jest też wytrwać w postanowieniu o zmianie. Dlatego razem z trenerką ciepła systemowego postaramy się podtrzymać zapał, zachęcając także do pobrania materiałów drukowanych z planem treningowym. 

Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania przemiany bojlera na kaloryfer jeszcze przed latem!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl