4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa budowa Wodnego Placu Zabaw w Przemyslu

Ruszyły prace budowlane związane z realizacją „Wodnego Placu Zabaw”  przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Rozpoczęta inwestycja jest początkiem zadania inwestycyjnego o dużo większym zakresie. To wstęp do budowy kompleksu basenów zewnętrznych i krytej pływalni, które powstaną w przyszłości w tym miejscu. Praca budowalne realizuje wyłoniona w drodze przetargu firma PROBUD z Przemyśla, a koszt pierwszego etapu to kwota 2,3 mln zł. Kompleks powstaje jak wspomnieliśmy przy ul. Sanockiej za sztucznym lodowiskiem i w sąsiedztwie parkingu dolnej stacji wyciągu narciarskiego.

 

 

Zgodnie z projektem Wodny Plac Zabaw podzielony będzie na części przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Będzie także sektor rodzinny. Do dyspozycji maluchy będą miały kilkadziesiąt różnych przyrządów. W kompleksie oprócz wodnego placu zabaw powstanie również tradycyjny, który będzie dwukrotnie większy. Zajmie 900 metrów kw., w jego skład wejdzie m.in. siłownia zewnętrzna o powierzchni 62 metrów kw. Dziś prezentujemy kilka zdjęć z placu budowy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl