3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu wznawia nabór wniosków

logo.png

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu zawiadamia,  że  od 10 kwietnia 2015r. wznawia nabór wniosków:
o organizację staży z gwarancją zatrudnienia od pracodawcy na okres co najmniej 3 miesięcy,
o szkolenie indywidualne z uzasadnieniem celowości wskazanego szkolenia ( np. analiza ofert pracy(Internet, prasa lokalna, itp.)

lub deklaracja zatrudnienia od pracodawcy na co najmniej 3 miesiące:

dla osób młodych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja Rozwój i finansowany ze środków specjalnej linii budżetowej INICJATYWA NA RZECZ ZATRUDNIENIA LUDZI MŁODYCH.

Uczestnikami projektu mogą być:

  • osoby w wieku 25-29( nie ukończony 30 rok życia),
  • osoby w wieku do 25 lat zarejestrowane w 2015r. którym wsparcie musi być udzielone w okresie do 4 m-cy od dnia ostatniej rejestracji,
  • osoby w wieku do 25 lat zarejestrowane przed 2015r.

W pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski z gwarancją zatrudnienia przez pracodawcę (umowa o pracę na okres co najmniej 3 miesięcy, lub umowa zlecenie z minimalnym wynagrodzeniem na okres co najmniej 3 miesięcy).

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl