16.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOMUNIKAT KOŃCOWY

KOMUNIKAT KOŃCOWY
44
BIEGI PRZEŁAJOWE
PRZEMYŚL — 14.04.2007

WYNIKI KOŃCOWE BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH – 44 O BŁĘKITNĄ WSTEGĘ SANU

Sędzia Główny Zawodów - Krzysztof Tulej

Sędzia Główny mety - Janusz Andruszkiewicz

Starter - Marcin Tulej

Sekretariat - Krystyna Jajuga

Warunki – trasa płaska, słonecznie, temperatura powietrza –18 ° C

Dzieci starsze - dziewczęta – 800 m


1. Wyka Weronika 1994 SP Bolestraszyce
2. Kopczak Kamila 1995 UKS Tempo 5 Przemyśl
3. Tabisz Ilona 1996 KKB MOSiR Krosno
4. Jaroch Kamila 1994 UKS Tempo 5 Przemyśl
5. Kość Barbara 1994 SP – 1 Przemyśl
6. Kopacz Paulina 1994 SP – 4 Przemyśl
7. Pętkowska Kinga 1995 UKS SP – 14 Przemyśl
8. Hadryś Agnieszka 1994 SP – 14 Przemyśl
9. Kroczek Aleksandra 1995 SP – 14 Przemyśl
10. Kuc Angelika 1995 SP – 14 Przemyśl
11. Bublewicz Monika 1996 SP – 14 Przemyśl
12. Semerko Edyta 1995 SP – 4 Przemyśl
13. Biedroń Patrycja 1995 UKS SP – 14 Przemyśl
14. Selnita Anita 1995 SP – 14 Przemyśl
15. Kozimur Katarzyna 1994 SP – 14 Przemyśl
16. Kołacz Kinga 1994 SP – 4 Przemyśl
17. Melnyk Kamila 1995 SP – 14 Przemyśl
18. Szczepaniec Małgorzata 1995 SP – 14 Przemyśl
19. Osmak Karolina 1994 SP – 14 Przemyśl
20. Czycz Dominika 1994 SP – 6 Przemyśl
21. Przewrocka Justyna 1996 SP – 4 Przemyśl
22. Wolska Agata 1994 SP – 15 Przemyśl
23. Płachta Kamila 1995 SP – 6 Przemyśl
24. Bembenik Jolanta 1994 SP – 6 Przemyśl
25. Szpunar Monika 1994 SP – 6 Przemyśl
26. Glesman Wiola 1994 SP – 4 Przemyśl
27. Kuncelman Ania 1994 SP – 4 Przemyśl
28. Siembida Joanna 1994 SP – 14 Przemyśl
29. Tworzydło Natalia 1994 SP – 14 Przemyśl
30. Romanowska Jagoda 1994 SP – 14 Przemyśl
31. Foremna Agnieszka 1994 SP – 14 Przemyśl
32. Szelążek Katarzyna 1994 SP – 4 Przemyśl
33. Guzdek Sandra 1994 SP – 14 Przemyśl
34. Gardecka Patrycja 1995 SP – 6 Przemyśl
35. Bełzo Martyna 1995 SP – 14 Przemyśl
36. Kozłowska Malwina 1996 SP – 4 Przemyśl
37. Daniszewska Asia 1995 SP – 4 Przemyśl
38. Mazur Dominika 1995 SP – 1 Przemyśl
39. Kruk Klaudia 1995 SP – 14 Przemyśl
40. Ogonowska Sandra 1995 SP – 4 Przemyśl
41. Daniszewska Klaudia 1994 SP – 4 Przemyśl
42. Cichoń Justyna 1994 SP – 6 Przemyśl
43. Panek Maria 1995 SP – 15 Przemyśl
44. Burek Katarzyna 1995 SP – 6 Przemyśl
45. Wolańska Sylwia 1995 SP – 15 Przemyśl
46. Kordyś Katarzyna 1995 SP – 14 Przemyśl
47. Rabiej Angelika 1995 SP – 15 Przemyśl
48. Cichocka Justyna 1994 SP – 6 Przemyśl
49. Kucharska Patrycja 1995 UKS SP – 14 Przemyśl
50. Klinger Edyta 1995 SP – 14 Przemyśl
51. Daszyk Martyna 1996 SP – 6 Przemyśl
52. Szpak Patrycja 1995 SP – 14 Przemyśl
53. Zimon Gabriela 1995 SP – 14 Przemyśl


Młodziczki – 1 000 m

1. Wronowska Katarzyna 1992 Gim. Fredropol
2. Stadnicka Iwona 1992 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
3. Sabat Anna 1993 MKL Sparta Stalowa Wola
4. Balicka Monika 1992 Gim. 5 Przemyśl
5. Pacyna Eliza 1992 UKS SP – 14 Przemyśl
6. Fronk Barbara 1992 Gim. 5 Przemyśl
7. Bobko Karolina 1993 UKS SP – 14 Przemyśl
8. Kanicka Kamila 1993 UKS SP – 14 Przemyśl
9. Sochran Patrycja 1993 Gim. 5 Przemyśl
10. Stopa Pamela 1992 Gim. Fredropol
11. Rowińska Agnieszka 1992 Gim. 5 Przemyśl
12. Sitnik Justyna 1993 Gim. 5 Przemyśl
13. Sus Karolina 1993 Gim. 5 Przemyśl
14. Pawłowska Klaudia 1992 Gim. 5 Przemyśl
15. Bułka Katarzyna 1993 Gim. 5 Przemyśl
16. Kalinowska Agnieszka 1993 Gim. 5 Przemyśl
17. Iwaniszyn Dominika 1993 Gim. 5 Przemyśl
18. Mazur Agnieszka 1993 Gim. 5 Przemyśl
19. Jurkiewicz Katarzyna 1992 Gim. Fredropol



Juniorki młodsze – 1 600 m

1. Wacławska Natalia 1991 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
2. Bęben Natalia 1991 KKB MOSiR Krosno
3. Śnieżek Patrycja 1990 KKB MOSiR Krosno
4. Cieślik Anna 1991 Gim. 5 Przemyśl
5. Dudziak Alina 1991 UKS SP – 14 Przemyśl
6. Pawłowska Katarzyna 1991 Gim. 5 Przemyśl
7. Toporowska Kinga 1991 Gim. Nehrybka
8. Baran Anna 1990 ZSEiO Przemyśl
9. Hołyszko Gabriela 1991 Gim. 5 Przemyśl
10. Pieniądz Jadwiga 1990 ZSEiO Przemyśl


Juniorki – 1 600 m

1. Wacławska Anita 1989 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
2. Sławik Maria 1989 UKS SP – 14 Przemyśl
DNS Natolska Kinga 1988 Nienadowa
DNS Przybyłowicz Marta 1988 Dubiecko


Dzieci starsze – chłopcy — 800 m

1. Florek Eryk 1994 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
2. Kusz Artur 1994 MKL Sparta Stalowa Wola
3. Majer Igor 1994 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
4. Strawiński Michał 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
5. Czerw Grzegorz 1994 SP – 4 Przemyśl
6. Trojanowski Rafał 1994 SP – 4 Przemyśl
7. Poleski Rafał 1994 SP – 4 Przemyśl
8. Zatlonkal Michał 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
9. Podhalicz Lech 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
10. Kuc Dawid 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
11. Wolański Damian 1994 SP – 1 Przemyśl
12. Lachowski Patryk 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
13. Musiel Łukasz 1994 SP – 4 Przemyśl
14. Fudali Jakub 1994 SP – 14 Przemyśl
15. Winczura Michał 1995 SP – 14 Przemyśl
16. Hałyk Stanisław 1995 SP – 6 Przemyśl
17. Machunik Piotr 1995 SP – 6 Przemyśl
18. Cichocki Michał 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
19. Bosakiewicz Maciej 1994 SP – 6 Przemyśl
20. Fill Mateusz 1994 SP – 14 Przemyśl
21. Cyran Krzysztof 1994 SP – 14 Przemyśl
22. Dombrowski Mateusz 1994 SP – 4 Przemyśl
23. Kuszyński Piotr 1994 UKS SP – 14 Przemyśl
24. Seneczko Kamil 1995 SP – 14 Przemyśl
25. Wielocha Patryk 1994 SP – 1 Przemyśl
26. Rokitowski Tomasz 1994 SP – 6 Przemyśl
27. Przytuła Jakub 1995 SP – 4 Przemyśl
28. Chomik Kamil 1995 SP – 4 Przemyśl
29. Choma Jędrzej 1995 SP – 4 Przemyśl
30. Widyński Kamil 1995 SP – 4 Przemyśl
31. Hendzel Paweł 1995 SP – 4 Przemyśl
32. Lewicki Rafał 1995 SP – 6 Przemyśl
33. Junko Jarosław 1994 SP – 15 Przemyśl
34. Grześko Dominik 1995 SP – 6 Przemyśl
35. Bojda Dariusz 1994 SP – 15 Przemyśl
36. Koralewicz Piotr 1995 SP – 4 Przemyśl
37. Horynecki Kacper 1995 SP – 15 Przemyśl
38. Podhalicz Bogusław 1996 SP – 14 Przemyśl
39. Galanty Patryk 1994 SP – 4 Przemyśl
40. Solarski Artur 1994 SP – 4 Przemyśl
41. Młynarski Arkadiusz 1995 SP – 6 Przemyśl
42. Wasyłeczko Maciej 1994 SP – 4 Przemyśl
43. Wilczak Rafał 1994 SP – 4 Przemyśl
44. Trojnar Marcin 1995 SP – 14 Przemyśl
45. Kłobus Damian 1994 SP – 6 Przemyśl
46. Kuczerepa Karol 1994 SP – 14 Przemyśl
47. Kwaśnicki Wiktor 1995 SP – 6 Przemyśl
48. Sykała Mateusz 1994 SP – 6 Przemyśl
49. Jarniszewski Mikołaj 1995 SP – 4 Przemyśl
50. Śliwa Grzegorz 1996 UKS Tempo 5 Przemyśl
51. Bąk Artur 1994 SP – 14 Przemyśl
52. Darzycki Sebastian 1995 SP – 6 Przemyśl
53. Brzyski Jakub 1994 SP – 6 Przemyśl
54. Wójcicki Mateusz 1995 SP – 6 Przemyśl


Młodzicy – 1 600 m

1. Kasperkiewicz Rafał 1992 KKB MOSiR Krosno
2. Armaciński Patryk 1992 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
3. Kielar Mateusz 1993 KKB MOSiR Krosno
4. Gilowski Dawid 1993 Gim. 5 Przemyśl
5. Radochoński Rafał 1993 UKS SP – 14 Przemyśl
6. Stachura Kacper 1992 Gim. 5 Przemyśl
7. Głuszko Paweł 1992 Gim. Nehrybka
8. Chruścicki Dominik 1992 Gim. 5 Przemyśl
9. Hocek Jakub 1993 Gim. 5 Przemyśl
10. Gwiazdoń Gabriel 1993 Gim. 5 Przemyśl
11. Telega Konrad 1993 Gim. 5 Przemyśl
12. Nowopolski Bartosz 1993 Gim. 5 Przemyśl
13. Dziumak Paweł 1993 Gim. 5 Przemyśl
14. Kurosz Wiktor 1993 Gim. 5 Przemyśl
15. Bochniak Maciej 1993 Gim. 5 Przemyśl
DNF Jaroszak Wojciech 1992 Krasiczyn
DNF Brodak Janusz 1992 Śliwnica


Juniorzy mł. – 2 000 m

1. Stadnicki Jarosław 1990 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
2. Muszyński Filip 1991 L-UKS Burza Rogi
3. Bajda Dawid 1991 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
4. Niezgoda Marcin 1990 KKB MOSiR Krosno
5. Madejczuk Łukasz 1990 KKB MOSiR Krosno
6. Chmura Krzysztof 1991 UKS SP – 14 Przemyśl
7. Godzień Kamil 1991 Gim. 5 Przemyśl
8. Madzyr Piotr 1990 ZSEiO Przemyśl
9. Dul Mateusz 1990 Gim. Nehrybka
10. Radochoński Robert 1990 ZSEiO Przemyśl
11. Andruszkiewicz Radosław 1991 Gim. 5 Przemyśl
12. Bar Karol 1990 ZSEiO Przemyśl
DNF Szkółka Marcin 1991 Gim. 5 Przemyśl
DNF Przyboś Dominik 1991 Gim. 5 Przemyśl
DNF Turek Marcin 1991 Gim. 5 Przemyśl


Juniorzy – 2 400 m

1. Składanowski Krzysztof 1988 L-UKS Burza Rogi
2. Podolak Mirosław 1989 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
3. Chudzio Jakub 1989 UKS SP – 14 Przemyśl
4. Karpiński Ernest 1988 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
5. Bobusia Sławomir 1989 KKB MOSiR Krosno
DNS Jaroszy Adam 1988 Przemyśl
DNS Burdzy Witold 1989 Medyka
DNS Ziomek Witold 1988 Medyka


Weterani - 5 000 m

1. Preisner Robert 1968 Przemyśl
2. Oleksyk Grzegorz 1960 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
3. Lipski Zdzisław Przemyśl
4. Bobusia Wacław 1958 KKB MOSiR Krosno

5 000 m PK

1. Zima Paweł 1984 KKB MOSiR Krosno
2. Sudoł Edward 1976 MKL Sparta Stalowa Wola


Przemyśl, dnia 14.04.2007