2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Potwierdź swój Profil Zaufany w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

W dniu 16 marca br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu otwarty został Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych. Jest on zlokalizowany w Kancelarii Ogólnej, przy wejściu do budynku Rynek 1.

Profil zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w elektronicznych kontaktach z administracją – umożliwia składanie wniosków i załatwianie spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Aby skorzystać z możliwości posługiwania się profilem zaufanym, należy założyć konto na stronie ePUAP i wypełnić wniosek o założenie profilu. Następnie trzeba udać się do jednego z punktów potwierdzania profili (zapraszamy punktu utworzonego w Urzędzie Miejskim w Przemyślu), gdzie pracownicy wyszukają profil i na podstawie okazanego dokumentu tożsamości potwierdzą profil osoby wnioskującej.
Więcej informacji nt. profilu zaufanego można znaleźć pod adresem http://www.cpi.gov.pl/materialy_wideo,273.html
oraz na stronie http://epuap.gov.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl