9.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa polsko - ukraińska konferencja w Krasiczynie.

Trwa pierwszy dzień (26 marca br.) polsko-ukraińskiej konferencji w Krasiczynie. Głównym organizatorem piątej już edycji wydarzenia jest Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza, a odbywa się ono pod hasłem „Granica polsko-ukraińska: szansa czy bariera rozwoju społeczno-gospodarczego”. Spotkanie skupia jak co roku przedstawicieli władz rządowych, samorządowych, mundurowych i gospodarczych z obu stron granicy, dyskutujących o problematyce transgranicznej, a w szerszym kontekście środkowoeuropejskiej.

Wśród witających uczestników konferencji znalazł się także reprezentujący Prezydenta Miasta jego Zastępca Janusz Hamryszczak.

Trwa polsko - ukraińska konferencja w Krasiczynie.
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl