8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata – Szkolnictwo ponadgimnazjalne – problemy i kierunki rozwoju

19 marca br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się debata oświatowa poświęcona przemyskim szkołom ponadgimnazjalnym. W debacie, zorganizowanej przez Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, oprócz władz Miasta Przemyśla, udział wzięli  Radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przedstawiciele: Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Starosty Przemyskiego, Powiatowego Urzędu Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, PCEN-u, uczelni wyższych, pracodawców, a także dyrektorzy gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, doradcy zawodowi, doradcy metodyczni oraz związki zawodowe. 

Celem spotkania było zainicjowanie dyskusji na temat problemów i przyszłości szkolnictwa ponadgimnazjalnego, które boryka się z ogromnymi trudnościami związanymi z niżem demograficznym. W trakcie debaty przedstawione zostały prezentacje dot. organizacji szkolnictwa ponadgimnazjalnego w Przemyślu, powiecie przemyskim i w Polsce, a także prezentacja dot. sytuacji na przemyskim rynku pracy. Prezentacje dostępne są poniżej.

Pliki do pobrania:


ZIPPrezentacja_Kuratorium_Oswiaty.zip
ZIPPrezentacja_Powiatowy_Urzad_Pracy.zip
ZIPPrezentacja_Starostwo_Powiatowe.zip
ZIPPrezentacja_Wydziału_Edukacji_i_Sportu_Urzedu_Miejskiego_w_Przemyslu.zip

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl