2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbędzie się druga edycja Halowych Mistrzostw Ministranckich Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w piłce nożnej

Już 21 marca br. odbędzie się druga edycja Halowych Mistrzostw Ministranckich Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w piłce nożnej. Patronat nad wydarzeniem objęli: Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla i Jan Pączek Starosta Powiatu Przemyskiego. Drużyny będą walczyły o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu i Przewodniczącego Zarządu Osiedla Salezjańskie. W turnieju weźmie 8 zespołów reprezentujących Powiat Przemyski i Miasto Przemyśl. Zespoły ministranckie i parafialne reprezentują chłopcy w roczniku 2000 i młodsi. Przewidziane są nagrody dla najlepszych zespołów i 4 wyróżnienia indywidualne. Turniej rozpocznie się w sali gimnastycznej II LO w Przemyślu o godzinie 10:00 natomiast zakończy o godzinie 15:00.

plakacik_salos.jpeg

Organizatorami są Parafia p.w. Św. Józefa w Przemyślu, Stowarzyszenie lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Orlęta” w Przemyślu. Partnerami wydarzenia są: Robert Bal Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Maciej Kamiński Rady Rady Miejskiej, Marek Wałczyk Radny Rady Gminy Przemyśl, Artur Pilch Dyrektor II LO w Przemyślu. Imprezę wsparli: Firma EUROBUS oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Przemyślu.

PDFPobierz Regulamin Turnieju Piłki Nożnej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl