-1 °C
 • PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Organizacje pozarządowe

 • plakatPrzemysl_spotkanie_wstęp.jpeg Pierwsze doświadczenia Organizatorów Społecznościowych 16-01-2020 15:40

  Już w najbliższy poniedziałek (20 stycznia, godz. 17.00) odbędzie się spotkanie związane z realizowanym w Przemyślu projektem "Społecznie zorganizowani". Zapraszamy mieszkańców osiedli: Mickiewicza, Łukasińskiego, Stare Miasto, Przemysława. Porozmawiajmy o pierwszych doświadczeniach Organizatorów Społecznych.

 • opłatek_1.jpeg Spotkanie opłatkowe organizacji pozarządowych 16-01-2020 15:29

  15 stycznia 2020 r. w siedzibie Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się piąte spotkanie opłatkowe organizacji pozarządowych. Wzięli w nim udział licznie zgromadzeni przedstawicieli trzeciego sektora, Przemyskiej Rady Seniorów II kadencji wspólnie z Przewodniczącą Rady Miejskiej Ewą Sawicką, Sekretarzem Miasta Dariuszem Łapą, Starostą Przemyskim Janem Pączkiem, radnymi, przedstawicielami Urzędu Miejskiego.

 • PZW_B2B_baner_1080 x 1080.jpeg 8. edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” 16-01-2020 11:57

  Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

 • Wycofanie serii leku Espumisan ze sprzedaży 14-01-2020 13:22

  10 stycznia 2020 r. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał decyzję, na mocy której wycofano z obrotu na terenie całego kraju serię leku Espumisan w kroplach, popularnego preparatu stosowanego na wzdęcia i gazy u dorosłych, a także w celu łagodzenia objawów kolki niemowlęcej u najmłodszych.

 • DDTVN_4.jpeg DDTVN z Amandą i Samem na przemyskim Rynku 14-01-2020 11:26

  Oglądający 13 stycznia popularny program telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN" mieli okazję zapoznać się z projektem podróżników - Amandy i Samuela - o którym pisaliśmy już kilkakrotnie. Przemyślanka i Kanadyjczyk znani pod hasłem Duocovery  zamierzają w najbliższych dniach ruszyć samodzielnie przygotowanym busem do dalekiej Republiki Południowej Afryki. Niejako przy okazji swoich podróżniczych pasji realizują swoje inne pomysły, m.in. realizując filmy związane z problemami ekologicznymi.

 • konkurs.jpeg Ogłoszono konkurs na realizację w 2020 roku zadań z zakresu sportu 13-01-2020 15:07

  Ogłoszono konkurs na realizację w 2020 roku zadań z zakresu sportu.

 • duocovery_wstęp.jpeg Duocovery wracają na przemyski Rynek 11-01-2020 14:03

  Amanda i Sam, czyli para podróżników, którą znamy pod nazwą Duocovery, wracają 13 stycznia na przemyski Rynek. A wszystko to za sprawą programu telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN. Campera, którym ruszą niebawem w długą podróż do Republiki Południowej Afryki będziecie mogli zobaczyć już od rana przed Urzędem Miejskim, a jeżeli zasiądziecie przed telewizorami o godzinie 10.14. W porannym programie stacji Amanda i Sam opowiedzą nam o sposobach ratowania oceanów przed zanieczyszczeniami, ponieważ ich podróżowanie łączy się także z innymi projektami, także ekologicznymi.

 • Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu 10-01-2020 14:51

  Obowiązki dla stowarzyszeń i fundacji wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

 • kmp debata.png Zaproszenie na debatę społeczną 10-01-2020 13:47

  W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego do udziału w debacie ewaluacyjnej, podsumowującej debatę z dnia 12 czerwca 2018 roku. Debata odbędzie się 15 stycznia 2020 roku w auli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1.

 • aktywni_obywatele.jpeg Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy: nowe źródło finansowania inicjatyw obywatelskich 10-01-2020 11:49

  Konferencją z udziałem przedstawicieli MSZ i Ambasady Norwegii, organizacji społecznych z Polski i krajów darczyńców zainaugurowany został dziś w Warszawie nowy program dotacyjny, którego celem jest wzmocnienie i rozwój społeczeństwa obywatelskiego i aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.

|
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl