3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ślady Gimstop na błotnistym szlaku!

20 kwietnia blisko 60-osobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 3 pod opieką nauczycieli i wychowawców: B.Banasiewicz, M.Klepackiej, M.Kozłowskiego, A.Pluty, E.Prajzner, E.Semań, Z.Wajdy wyruszyła na „Rajd wiosenny”, który odbył się na trasie:
ul. Chopina - Park Miejski – Krzemieniec - ul. Kruhelska - ul. Pasteura - Wapielnica - Fort VI Helicha- Fort III Kruhel- ul. Potokowa- ul. Grochowska.
Zagorzałych zwolenników wycieczek pieszych usiłowała przestraszyć niezbyt sprzyjająca aura, ale nie poddali się oni presji deszczu i silnego wiatru - odważnie wyruszyli na szlak. A trasa nie należała do najłatwiejszych - piechurzy musieli zdobyć wiele wzniesień i pagórków. Podmokły grunt utrudniał wspinaczkę. Nie było też lekko przy schodzeniu
ze stromych błotnistych zboczy. Przypominało to raczej zjazd na nartach - tyle że zamiast nart tym razem wykorzystano własne obuwie! „Ewolucje na błotnym stoku” spotkały się z gromkim śmiechem i radosnymi okrzykami „zjeżdżających”. Po 40 minutach niebo rozpogodziło się i już do końca rajdu wędrowcom towarzyszyło piękne słońce. Impreza była bardzo udana, pełna wrażeń i pozostawiła miłe wspomnienia.
Opublikował:  | Data publikacji: 24-05-2007 14:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-05-2007 14:33
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl