5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Otwarte Mistrzostwa SP 6 w pływaniu

W niedzielę 14 kwietnia br. na krytej pływalni w Przemyślu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Szkoły nr 6 w Pływaniu. W rywalizacji sportowej uczestniczyło ponad 100 dziewcząt i chłopców z przemyskich szkół podstawowych. W pierwszej części zawodów rywalizowano w pływaniu stylowym w trzech kategoriach wiekowych. W drugiej części rozegrano nietypowe konkurencje, między innymi pływanie pod wodą, holowanie przy pomocy rzutki ratowniczej czy pływanie z deską konkurencja dla dzieci, które nie opanowały jeszcze żadnego stylu pływackiego. Zawody zakończyła rywalizacja sztafet wśród których swoją reprezentację wystawili nauczyciele i rodzice zawodników. Jak się okazało ta druga część zawodów wywołała wiele emocji.
Organizatorom, poza stworzeniem młodym pływakom kolejnej okazji do podjęcia sportowych zmagań, udało się zaangażować do wspólnej zabawy rodziców i początkujących adeptów tego wspaniałego sportu.
Szczegółowe wyniki zamieszczone są na stronie internetowej www.sp6przemysl.neostrada.pl
Opublikował:  | Data publikacji: 24-05-2007 14:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-05-2007 14:16
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl