20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „Sprawni jak żołnierze”

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie wraz z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym i Ligą Obrony Kraju w Rzeszowie, organizuje dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych XXX edycję zawodów sportowo - obronnych „Sprawni jak żołnierze”.
      Eliminacje rejonowe dla Przemyśla odbędą się 20 kwietnia, o godz. 9.00 w ZSBiO w Jarosławiu. Zgłoszenie imiennego składu reprezentacji szkoły do zawodów rejonowych należy przesłać z wyprzedzeniem tygodniowym w stosunku do terminu przeprowadzenia eliminacji - decyduje data wpływu zgłoszenia .
      Szczegółowe ustalenia dotyczące organizacji zawodów przedstawiono w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w dziale - Przysposobienie obronne i OC.
      Zachęcamy szkoły do wzięcia udziału w zawodach oraz prosimy o telefoniczną informację (tel. 6752146) w przypadku zgłoszenia swojego udziału .
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl