Drzwi Otwarte w SP Nr 6

W dniu 14 marca 2007 r. w godz. 17.00 - 19.00 wszyscy zainteresowani życiem szkoły, np. przyszli uczniowie, ich rodzice, społeczność lokalna, mogli zapoznać się ze szczegółami, związanymi z codziennym funkcjonowaniem naszej placówki. Goście witani byli i oprowadzani po budynku szkolnym przez nauczycieli. Już na samym początku każdy zwiedzający Szkołę Promującą Zdrowie otrzymał piękne, soczyste jabłko. Podczas zwiedzania można było zapoznać się z historią szkoły, zapisaną na kartach kronik, utrwaloną na zdjęciach i specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej.
O licznych sukcesach sportowych naszych uczniów można było przekonać się, oglądając bogatą kolekcję pucharów i dyplomów. Przybyli mogli wejść na salę gimnastyczną, gdzie odbywały się rozgrywki sportowe, do sali gimnastyki korekcyjnej, gdzie trwały występy taneczne uczniów szkoły należących do zespołu
      A-Z oraz pokibicować zawodnikom turnieju rowerowego. Dla odwiedzających otwarta była również świetlica, w której miał miejsce konkurs plastyczny oraz biblioteka i czytelnia szkolna, gdzie oprócz bogatego księgozbioru znajduje się Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się pracownia informatyczna, zaś ich opiekunów sala katechetyczna, w której zgromadzone są ciekawe pamiątki związane z osobą Patrona szkoły. Ponadto goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, obejrzeć wystrój sal lekcyjnych i korytarzy.
      Rodzice opuszczający szkołę sprawiali wrażenie zadowolonych i zainteresowanych współpracą dotyczącą wykształcenia i wychowania ich dzieci.
Opublikował(a):  Data publikacji: 24-05-2007 13:54 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 24-05-2007 13:56

Na skróty