19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z „Klementynką” w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu

W nagrodę za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” przez ucznia naszej szkoły Piotra Wojtowicza w dniu 28 lutego 2007 roku (środa) w godzinach od 9.00 do 15.00 firma „WAGO – ELWAG” z Wrocławia(jeden ze sponsorów Olimpiady) zaprezentowała uczniom naszej szkoły nowoczesne techniki montażu układów elektrycznych i elektronicznych. Młodzież poznała i zobaczyła połączenia sprężynowe typu „CAGE CLAMP’S”, „CAGE CLAMP” oraz połączenia zakleszczające. Innowacje w dziedzinie połączeń sprężynowych dały uczniom inne spojrzenie na nowoczesną technikę połączeń układów elektronicznych oraz automatyki.
      Udział w prezentacji wzięło 10 klas naszego technikum oraz zaproszeni przedstawiciele zakładów pracy, w których nasi uczniowie odbywają praktyki zawodowe..
      Prezentacja odbywała się w specjalnym firmowym autobusie znanym na całym świecie i popularnie zwanym „KLEMENTYNKĄ”.

Fajnie było, ale czas zacząć nowe lekcje. Dziękujemy firmie WAGO za przybycie do nas i życzymy dalszych sukcesów.

Oto kilka zdjęć z tego spotkania.

 

JPG... Poznajemy jak można szybko zrobić podłogową instalację elektryczną

JPG... Poznajemy połączenia sprężynowe, niesamowity montaż beż śrubek !!!

JPGNULL

JPG...Obserwujemy próbę wytrzymałości złączek sprężynowych - przez złączkę

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl