3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej nr 6

Podczas tegorocznych ferii zimowych Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II wraz z działającym przy niej Uczniowskim Klubem Sportowym, zaproponowała swoim uczniom ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. Jak co roku dla dzieci pozostających na feriach w domach, zorganizowane zostaną na terenie szkoły dwa turnusy szkolnego zimowiska. Podczas pierwszego tygodnia ferii z tej formy wypoczynku skorzystało 98 dzieci tj. czwarta część wszystkich uczniów szkoły. Ciekawe zajęcia prowadzone przez nauczycieli, wyjścia na Krytą Pływalnię, lodowisko, do kina i muzeów cieszą się dużym uznaniem uczestników i ich rodziców. W drugim turnusie zamierza uczestniczyć 102 uczniów. Dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miasta Przemyśla, wszyscy przebywający na zimowisku, korzystają z bezpłatnych posiłków oraz opieki wychowawców.
      To jednak nie wszystko co zaplanowano dla uczniów naszej szkoły. W dniach od 10-17 lutego 2007 r. - 28 dzieci przebywało na obozie narciarskim w Puławach k/ Rymanowa. Tam, mimo bezśnieżnej zimy, panowały dobre warunki narciarskie. Zajęcie na stoku Kiczery odbywały się dwa razy dziennie. Wszyscy świetnie się bawili poznając tajniki narciarstwa alpejskiego. Już teraz wiadomo, że w przyszłym roku nie zbraknie chętnych na kolejny wyjazd. Uczniowie już teraz nie mogą się doczekać szusowania po wspaniale przygotowanych trasach narciarskich.
Opublikował:  | Data publikacji: 24-05-2007 13:38
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-05-2007 13:40
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl