16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „Niezwykły doktor Dolittle” rozstrzygnięty…

11 stycznia 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Przemyślu odbył się finał konkursu czytelniczego dla uczniów klas I - III, zorganizowanego przez bibliotekę szkolną w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, w której szkoła bierze udział od wielu lat. W tym roku dzieci poznawały ciekawe przygody głównego bohatera lektury Hugha Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Najbardziej zainteresowani wzięli udział w konkursie „Niezwykły doktor Dolittle”, który przebiegał w dwóch etapach.
Do pierwszego, pisemnego etapu przystąpiło aż 55 uczestników, spośród których wyłoniono siedmiu finalistów. Zwycięzcami intelektualnych zmagań okazały się trzy uczennice klasy IIIa. Trzecie miejsce zajęła Justyna Andruszczyszyn, drugie Anita Koptyńska, zaś zaszczytne pierwsze miejsce przypadło w udziale Małgorzacie Antonik. Uczestnikom finału, a szczególnie zwycięzcom, serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl