19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs Kolęd w SP6

We wtorkowe popołudnie, 9 stycznia, do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu przybyli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele na konkurs kolęd.
Dzieci uczestniczące w przeglądzie były wyraźnie stremowane, najmłodsze zaś przejęte. Chętnych do zaprezentowania swoich talentów – wokalnych i muzycznych – było aż .............
Jury oceniające popisy uczniowskie było przyjazne, choć zwracało uwagę na przygotowanie muzyczne, na walory artystyczne występu, pomysłowość i talent. Kilkoro dzieci bowiem zaprezentowało grę na instrumentach: skrzypcach, keyboardzie. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody za chęci i pracę.
Wspólne kolędowanie w sali przystrojonej choinkami przywołało atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i stanowiło okazję poznania talentów uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy spotkania opuścili szkołę późnym wieczorem w podniosłym, świątecznym nastroju.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl