20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Możliwość eksportu i współpracy z Francją

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce zaprasza przedstawicieli samorządów oraz firmy, prowadzące działalność gospodarczą na terenie gminy lub powiatu, na spotkanie konsultacyjne: Możliwość eksportu i współpracy z Francją, które odbędzie się 26 października 2006 r. o godz. 10.00 w siedzibie Centrum Obsługi Inwestora, Rynek 5 w Rzeszowie.


Po prezentacji rynku francuskiego odbędą się indywidualne spotkania z ekspertami, którzy oszacują możliwości współpracy Państwa firmy z partnerami francuskimi.

Indywidualne spotkania dla przedsiębiorców i ocena perspektyw eksportowych przygotowywane są wcześniej przez ekspertów Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce na podstawie zgłoszeń. W tym celu prosimy o kontakt z Centrum Rozwoju Biznesu CCIFP, tel. 022 696 75 80. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Pobierz: FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA SPOTKANIE „KIERUNEK FRANCJA”

Zobacz: PROGRAM

Szczegóły na stronie:
www.ccifp.pl
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl