16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Paszport do eksportu"

"Paszport do eksportu" Informacja z dziennika "Puls Biznesu"

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) przygotowuje się do nowego zadania: promocji eksportu. W ramach programu Innowacyjna Gospodarka znajdzie się działanie "Paszport do eksportu".

To wzorowany na doświadczeniach brytyjskich projekt polegający na wspieraniu początkujących eksporterów i identyfikowaniu firm o wysokim potencjale eksportowym, które nie myślały o wyjściu z produktami poza kraj. Takim podmiotom oferowalibyśmy szkolenia, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych i ułatwialibyśmy zdobycie kontraktów. Rządowa agencja będzie szukać firm, które mogą eksportować, wesprze je i pomoże wejść na nowe rynki. Ma na to 380 mln zł.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl