20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości REAL VIENNA

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji w Poznaniu zaprasza na odbywające się w Wiedniu w okresie od 23.05-25.05.2007 r. Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości REAL VIENNA.

Targi REAL VIENNA to doskonałe miejsce spotkań dla inwestorów z całej Europy. Swoją obecność w roli zwiedzających zapowiedziało do tej pory 16.000 najbardziej wpływowych inwestorów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, państw Beneluksu, Włoch i Danii, chcących bezpośrednio zapoznać się z ofertą inwestycyjną państw Europy Centralnej. Silną reprezentację w charakterze wystawców zgłosiły już wszystkie państwa Europy Centralnej.

Więcej informacji: www.pcc.org.pl
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl