20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Planujesz eksport na Ukrainę?

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Ukraina jest coraz większym rynkiem zbytu dla polskich towarów. W stosunku do 2005 roku wielkość eksportu w 2006 r. wzrosła o ponad 50 procent. Wskazuje to na ogromne zainteresowanie współpracą zarówno po stronie Polski, jak i Ukrainy.

PAIiIZ chcąc ułatwić polskim przedsiębiorcom poruszanie się po zagranicznych rynkach rozpoczyna serię przewodników biznesowych, przedstawiających problematykę eksportu do różnych krajów Europy.

Na stronach PAIiZ jest do pobrania pierwszy z serii przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw rozpoczynających działalność eksportową. W przewodniku „10 kroków eksportera na Ukrainie” są praktyczne rady dla firm planujących sprzedaż produktów i usług do tego kraju.

Źródło: www.paiz.gov.pl

Więcej informacji: Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady RP w Kijowie
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl