5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Targi Przemyskie Edukacja-Praca-Kariera

Informujemy, że 19 kwietnia 2007 roku w Przemyskiej Hali Sportowej POSiR przy ul. Mickiewicza 30 odbędą się Targi Przemyskie Edukacja-Praca-Kariera. Targi te to niebywała okazja do spotkania osób poszukujących odpowiedniej dla siebie szkoły średniej czy uczelni, pracy czy szkoleń, pracodawców, przedstawicieli szkół średnich i wyższych, instytucji rynku pracy i władz samorządowych.

Targi dla wystawców to:
Możliwość promocji swojej instytucji w regionie, przeprowadzenia akcji rekrutacyjnej i przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu zainteresowanych.

Targi dla zwiedzających to:
Możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy stażu czy praktyk, spotkaniu z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej informacji: Targi Przemyskie *Edukacja*Praca*Kariera*
Opublikował:  | Data publikacji: 16-04-2007 11:04
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 30-03-2010 13:03
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl