7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zastępcy Prezydenta Miasta

  • foto_Grzegorz_Hayder.jpeg Grzegorz Hayder - Zastępca Prezydenta Miasta 14-12-2010 08:55

    Urodzony 12 marca 1968 r. żonaty (żona Agata), dwóch synów Maciej (1994) oraz Jacek (1999). Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek Organizacja i Zarządzanie). W latach 1991 – 1992 stypendysta w School of Business Carleton University w Ottawie (Kanada). Doktor nauk ekonomicznych – Akademia Ekonomiczna w Katowicach (1998).

  • zdjęcie_plakat_Hamryszczak.jpeg Janusz Hamryszczak - Zastępca Prezydenta Miasta 02-01-2015 10:52

    Jestem doktorem ekonomii (KUL Lublin), inżynierem organizacji i zarządzania (AGH Kraków) oraz magistrem ekonomii (UMCS Filia w Rzeszowie). Ukończyłem studia podyplomowe z matematyki oraz kursy i szkolenia z rachunkowości, finansów i informatyki. Pracę zawodową rozpocząłem w dziale informatyki Zakładów Automatyki Polna SA w Przemyślu, następnie podjąłem zatrudnienie w Banku Pekao SA w Przemyślu. W bankowości pracowałem 14 lat, zajmując różne stanowiska. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl