17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rekrutacja do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że rekrutacja do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży prowadzonych przez Miasto Przemyśl na rok szkolny 2015/2016 przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem systemu informatycznego.

System elektronicznej rekrutacji wspomoże Państwa w całym procesie rekrutacji – od wyboru placówki, poprzez wypełnienie wniosku, aż do uzyskania końcowych wyników rekrutacji.

 

vedukacja-nabor-2015.jpeg

 

Serdecznie zapraszamy rodziców/opiekunów dzieci na ww. stronę, na której będzie można wypełnić wniosek po wybraniu odpowiedniego typu jednostki oświatowej oraz zapoznać się ze szczegółami związanymi z  zasadami rekrutacji oraz z harmonogramami naboru.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty z korzystaniem z systemu, otrzymają pomoc w każdej jednostce oświatowej prowadzącej elektroniczną rekrutację.
Zanim podejmą Państwo decyzję, proszę zapoznać się z pełną ofertą każdej jednostki oświatowej biorącej udział w rekrutacji elektronicznej.

Zapraszamy i życzymy Państwu powodzenia w elektronicznej rekrutacji!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl