1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces aplikacji mobilnej Przemyśla w Mobile Trends Awards

Nasza aplikacja „Przemyśl mobilny” wygrała w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”. 12 lutego 2015 roku w Krakowie po raz czwarty zostały wręczone prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards, przyznawane dla najlepszych firm i instytucji z branży mobilnych technologii. Zwycięzców wyłoniła kapituła konkursowa, w skład której wchodzą eksperci z branży mobilnej i IT. Już sama nominacja do ścisłego grona finalistów była dla nas dużym wyróżnieniem a docenienie naszej produkcji przez ekspertów sprawiło, że zwycięska statuetka MTA trafiła do Przemyśla. Tę prestiżową nagrodę odbierali Przemysław Grządziel z Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz Bartosz Mielecki z firmy Amistad Mobile odpowiedzialni za wdrożenie i realizację zwycięskiej aplikacji.

Patronem honorowym wydarzenia był Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Prezydent Miasta Kraków Jacek Majchrowski oraz Ministertwo Gospodarki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją stworzoną z myślą o smartfonach i tabletach działających pod systemami Android oraz iOS:

http://visit.przemysl.pl/aplikacje

Visit Przemyśl
visit.przemysl.pl

Tekst: Przemysław Grządziel

mobile-trends-awards.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl