2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

V edycja programu edukacyjnego "Żyj smacznie i zdrowo"

V edycja programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” trwa! Szkoły gimnazjalne cały czas mogą zgłaszać się po bezpłatne zestawy edukacyjne poprzez stronę internetową. Jednak dla tych nauczycieli i pedagogów, którzy już przeprowadzili przy jego pomocy zajęcia dydaktyczne, mamy konkurs. Zgłoszenia można przesyłać do 5 kwietnia 2015 roku za pośrednictwem formularza: Zgłoś pracę konkursową.

W tym roku szkolnym zadanie konkursowe polega na zorganizowaniu kampanii społecznej promującej zdrowe odżywanie i gotowanie, niemarnowanie pożywienia oraz wspólne spożywanie posiłków. Kategoria ta pojawiła się już w poprzednich edycjach, dlatego systematycznie w Aktualnościach publikujemy najlepsze pomysły z ubiegłego roku.

Nagrodą główną w konkursie jest klasa multimedialna oraz wycieczka do Warszawy. Do wygrania jest także 29 tablic mutlimedialnych wraz z rzutnikami oraz 30 laptopów. Uroczyste wręczenie nagród w gimnazjach połączone będzie z warsztatami tanecznymi poprowadzonymi przez gwiazdę programu „You Can Dance. Po prostu tańcz!”. Więcej informacji w zakładce: Nagrody.

Gotową treść publikacji oraz informację o programie edukacyjnym „Żyj smacznie i zdrowo” w formacie .docx znajdą Państwo TUTAJ.

Logo programu w formacie .JPG do pobrania jest TUTAJ.

Katarzyna Bajorska

tel: 22 544 05 16

Zespół programu edukacyjnego "Żyj smacznie i zdrowo"

 

Opublikował:  | Data publikacji: 26-02-2015 09:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 26-02-2015 10:04