16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obejrzyj emisję programu "Przemyśl – Eden czytelników" w TVP Rzeszów

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK z przyjemnością informuje, iż w niedzielę 1 marca 2015 roku w programie TVP Rzeszów około godziny 18:00 odbędzie się emisja filmu Przemyśl – Eden czytelników: „Zaczynamy od bajek”. Film, zrealizowany na zlecenie Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK przez Jana Miszczaka, jest dokumentacją dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego projektu czytelniczego dla najmłodszych - Przemyśl – Eden czytelników: „Zaczynamy od bajek”, którego pomysłodawcą i organizatorem było PCKiN ZAMEK, i w którym licznie udział wzięły dzieci i młodzież z przemyskich szkół.
Projekt, który odbywał się na Zamku Kazimierzowskim od 23 maja do 22 czerwca 2014 roku objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl