9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym Nr 1 powstał "Klub Sportowy Orange”

Z radością pragniemy poinformować, że Uczniowski Klub Sportowy "Gladiator" działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Przemyślu znalazł się wśród 50-ciu klubów z całej Polski biorących udział w projekcie organizowanym przez firmę Orange pod nazwą „Kluby Sportowe Orange”. Jesteśmy jedynym klubem z Przemyśla, który dostał się do w/w projektu i jednym z trzech z Podkarpacia.

SOSW_Orange_2.jpeg
Dnia 18.02.2015 r.  w sali sportowej  SOSW nr 1, przy ul. Kopernika 14 w obecności Grzegorza  Haydera Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla, Zbigniewa Rużyckiego Zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Piotra Pająka i Tomasza Bandrowicza Przedstawicieli Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego "Gladiator" oraz przedstawicieli „Klubu Sportowego Orange”, młodzieży i nauczycieli Ośrodka nastąpiło uroczyste przekazanie sprzętu sportowego wartego około 10.000,00 zł przez firmę "Orange".  


Podczas spotkania Andrzej Berestecki Dyrektor Ośrodka podziękował wszystkim obecnym za przybycie na uroczystość i przyczynienie się do powstania Klubu. Podkreślił, że jest to cenna i bardzo wymierna inicjatywa Tomasza Bandrowicza i Piotra Pająka nauczycieli Ośrodka którzy prowadzą Uczniowski Klub Sportowy "Gladiator" oraz przygotowali i złożyli zwycięski wniosek. Na zakończenie spotkania zebrani sprawdzili jakość sprzętu w praktycznym jego wykorzystaniu.

 

zdjęcia: Norbert Ziętal

JPGNULL (324,50KB)

JPGNULL (377,07KB)

JPGNULL (289,54KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-02-2015 15:59
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 03-03-2015 12:24