7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne wyróżnienie dla Bike Town Festival Przemyśl 2014

Kapituła Konkursowa Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz piętnasty przyznała Tytuł „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku w Małopolsce – Lider Małopolski 2014”. Podczas tej edycji wyróżnienie tym tytułem za organizację widowiskowej imprezy sportowej otrzymał „Bike Town Festival Przemyśl 2014”. To kolejne wyróżnienie dla tego międzynarodowego wydarzenia sportowego. Warto wspomnieć, iż Miasto Przemyśl będzie jednym z pięciu na świecie i jedynym w Polsce które będzie organizatorem Zawodów w o randze cyklu Pucharu Świata „City Downhill World Tour” w maju bieżącego roku. Zawody odbywają się oprócz Przemyśla corocznie w Brazylii, Chile, Meksyku oraz Słowacji. Trasę zjazdu w Przemyślu zaprojektował Filip Polc – – organizator City Downhill World Tour oraz czołowy zjazdowiec światowej sceny Downtown.

DSC_0352.jpeg

Robert Choma Prezydent Miasta dziękuje wszystkim, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do powodzenia zarówno organizacji, jak i przeprowadzenia imprezy na światowym poziomie. - To praca wielu osób, które bezinteresownie zaangażowały się w powodzenie tego projektu. Wierzę, iż w tym roku to widowisko sportowe przyciągnie do Przemyśla czołówkę światowych zawodników, miłośników i sympatyków tej dyscypliny sportowej.

Tytuł Lidera Małopolski wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, ważnych dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, a także przedsięwzięcia inwestycyjne. Przyznawany jest zarówno firmom, jak i instytucjom publicznym. Dotychczas Miasto Przemyśl otrzymywało wyróżnienia za przedsięwzięcia inwestycyjne. Uroczyste wręczenie tytułu odbędzie się 31 marca br. w Krakowie.


 

JPGNULL (10,28MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-02-2015 12:29
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 03-03-2015 12:37