6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Diabetycy na balu maskowym

Przemyscy diabetycy wzięli udział w balu maskowym, który odbył się w restauracji hotelu ,,Accademia’’ w Przemyślu w dniu 17 lutego 2015 roku. Pomysłowość uczestników tej imprezy przeszła wszelkie oczekiwania w prezentowaniu strojów z różnych epok, krajów i obyczajów. W trakcie tej imprezy wybrano dwie panie i dwóch panów, którzy wyróżnili się dużą pomysłowością w doborze strojów. Wyróżnionych nagrodzono.
Diabetycy pomimo swojej nieuleczalnej choroby i wieku pokazali jak można żyć z cukrzycą, która jest chorobą nieuleczalną i powoduje wiele ujemnych skutków w organizmie chorego. Bawiono się wesoło przy muzyce serwowanej przez DJ Pana Stanisława.

Prezentowane zdjęcia obrazują pomysłowość uczestników zabawy.


Jan Zrajko
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Nr 15


 

JPGDiabetycy na balu maskowym

JPGDiabetycy na balu maskowym

JPGDiabetycy na balu maskowym

JPGDiabetycy na balu maskowym

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl