8.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej

Informujemy o ogłoszeniu naboru kandydatów spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych lub osób wskazanych przez organizacje pozarządowe na członków komisji konkursowej oceniającej oferty składane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury w 2015 r.

Kandydatury można zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2015 r.

W załączeniu ogłoszenie w sprawie naboru oraz formularz zgłoszeniowy.

 

DOTFormularz zgłoszeniowy-wersja do edycji

PDFZarządzenie Nr 36/2015 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 13 lutego 2015 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych lub osób wskazanych przez organizacje pozarządowe na członków komisji konkursowej oceniającej oferty składane w ramach otwartego konkursu ofert.

PDFZałącznik do Zarządzenia Nr 36/2015

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl