8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces aplikacji mobilnej Przemyśla w Mobile Trends Awards

Nasza aplikacja „Przemyśl mobilny” wygrała w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”. 12 lutego 2015 roku w Krakowie po raz czwarty zostały wręczone prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards, przyznawane dla najlepszych firm i instytucji z branży mobilnych technologii. Zwycięzców wyłoniła kapituła konkursowa, w skład której wchodzą eksperci z branży mobilnej i IT. Już sama nominacja do ścisłego grona finalistów była dla nas dużym wyróżnieniem a docenienie naszej produkcji przez ekspertów sprawiło, że zwycięska statuetka MTA trafiła do Przemyśla. Tę prestiżową nagrodę odbierali Przemysław Grządziel z Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz Bartosz Mielecki z firmy Amistad Mobile odpowiedzialni za wdrożenie i realizację zwycięskiej aplikacji.

Patronem honorowym wydarzenia był Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Prezydent Miasta Kraków Jacek Majchrowski oraz Ministertwo Gospodarki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją stworzoną z myślą o smartfonach i tabletach działających pod systemami Android oraz iOS:

http://visit.przemysl.pl/aplikacje

Visit Przemyśl
visit.przemysl.pl

Tekst: Przemysław Grządziel

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 13-02-2015 13:32
Modyfikował: Sebastian Styś | Data modyfikacji: 28-02-2015 09:36