-3.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis”

W dniu 4 lutego br. pracownicy Urzędu Miejskiego w Przemyślu wraz z Zastępcą Prezydenta, Panem Januszem Hamryszczakiem uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Prezesa Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Pana Janusza Fudałę. Podczas spotkania została przedstawiona oferta Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis”, którym zarządza RARR S.A. W programie uwzględniono również wizytę na terenie inwestycyjnym, a także w budynkach „Aeropolis”, gdzie udostępniane są pod wynajem pomieszczenia biurowe, produkcyjno-usługowe, produkcyjne oraz sale konferencyjne w ramach działalności Preinkubatora Akademickiego oraz Inkubatora Technologicznego. Urząd Miejski w Przemyślu przygotowuje się do realizacji projektu pn. Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji.

 

 

Lokalizacja Inkubatora przewidziana jest w obecnej siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Ratuszowej 10 A. Budynek techniczny zaplanowany jest przy ul. Bakończyckiej obok Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl